Правила поведінки учня

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ

1. Правила поведінки учнів базуються на чинному законодавстві України.

2. Учень приходить до школи за 10-15 хв. до початку навчальних занять, займає своє робоче місце, готує все необхідне навчальне приладдя до уроку.

3. Йти зі школи та її території можна лише з дозволу дирекції, класного керівника, медичної сестри (попередньо узгодивши з батьками).

4. У випадку пропуску уроків учень приносить класному керівнику медичну довідку або записку від батьків чи осіб, які їх заміняють про причину відсутності у школі.

5. Школа – територія, на якій не місце будь-яким видам зброї, в т.ч. ножам, вибуховим, вогненебезпечним речовинам, алкогольним напоям, цигаркам, наркотикам, токсичним речовинам.

6. Учні школи не вживають непристойні вирази та жести.

7. Учні поважають цінності своєї школи.

8. Учні школи поводяться ввічливо, проявляють повагу до старших, піклуються про молодших школярів.

9. Учні й педагоги звертаються один до одного шанобливо.

10. Учні висловлюють свої погляди, не зачіпаючи та поважаючи гідність і почуття інших людей.

11. У школі та поза нею учні поводять себе чемно та гідно, поважають честь і гідність людей, які знаходяться поруч.

12. Учні бережуть майно школи, дбають про чистоту та порядок на території школи.

13. Цькування, бійки, залякування, лихослів’я та знущання над людиною є неприпустимими формами поведінки у школі та за її межами.

14. Учні серйозно ставляться до навчання.

15. Учні старанно виконують домашні завдання.

16. Учні носять на заняття всі необхідні для навчання підручники, зошити, щоденники, шкільне приладдя.

17. Учні дають щоденник учителю для виставлення оцінки.

18. Учні дбайливо ставляться до зовнішнього вигляду, проявляють гарний смак в одязі, зачісці, манерах поведінки, поводяться скромно та стримано.