Батьківське самоврядування

Батьківське самоврядування здійснюється батьками учнів як безпосередньо, так і через органи батьківського самоврядування, з метою захисту прав та інтересів учнів, організації їх дозвілля та оздоровлення, громадського нагляду (контролю) в межах повноважень, визначених цим Законом та статутом закладу освіти.


Голова батьківського самоврядування закладу:

Коцюбняк Тетяна Іванівна;

Члени ради від батьківської громади:

1. Рижко Вікторія Володимирівна (1-Б);
2. Мушенко Ольга Миколаївна (1-В);
3. Юрій Людмила Владиславівна (2-Г);
4. Озерянська Інна Володимирівна (3-Б);
5. Кравчук Марина Олегівна (4-А);
6. Швець Галина Василівна (4-Г);
7. Корнелюк Оксана Олегівна(5-А);
8. Кушта Оксана Василівна (6-А);
9. Слічна Ірина Валеріївна (7-В);
10. Миколенко Тетяна Андріївна (8-Б);
11. Якупова Людмила Ростиславівна (10-А)

До відома батьків!

Стаття 30. Закону України “Про повну загальну середню освіту”.

Батьківське самоврядування закладу освіти.

1.У закладах освіти та їх структурних підрозділах може діяти батьківське самоврядування. Батьківське самоврядування здійснюється батьками учнів як безпосередньо, так і через органи батьківського самоврядування, з метою захисту прав та інтересів учнів, організації їх дозвілля та оздоровлення, громадського нагляду (контролю) в межах повноважень, визначених цим Законом та статутом закладу освіти.

2. Батьки мають право утворювати різні органи батьківського самоврядування (в межах класу, закладу освіти, за інтересами тощо).

3. Батьки можуть розглядати будь-які питання і приймати рішення, крім тих, щоналежатьдо компетенції інших органів управління чи органів громадського самоврядування закладу освіти.

4. Рішення органу батьківського самоврядування виконується батьками виключно на добровільних засадах.

Рішення органу батьківського самоврядування з питань організації освітнього процесу та/або діяльності закладу освіти можуть бути реалізовані виключнозарішенням керівника закладу освіти,якщотаке рішення не суперечить законодавству.

Рішення, заходи та форми батьківського самоврядування не повинні призводити до надання іншим учасникам освітнього процесу привілеїв чи обмежень за будь-якою ознакою, порушуватиїхніправа та/або законні інтереси, а також не можуть бути підставою для прийняття управлінських рішень, що не відповідають законодавству.

5. Органи батьківського самоврядування мають право, але не зобов’язані оформляти свої рішення відповідними протоколами.

6. Працівники закладів освіти не мають права втручатися в діяльність батьківського самоврядування, а також збирати чи зберігати протоколи засідань органів батьківського самоврядування.