Батьківське самоврядування здійснюється батьками учнів як безпосередньо, так і через органи батьківського самоврядування, з метою захисту прав та інтересів учнів, організації їх дозвілля та оздоровлення, громадського нагляду (контролю) в межах повноважень, визначених цим Законом та статутом закладу освіти.
Голова батьківського самоврядування закладу:
Коцюбняк Тетяна Іванівна
Члени ради від батьківської громади:
1. Гунько Ірина Миколаївна (1-В); 2. Рогатюк Віта Борисівна (2-Г); 3. Задорожна Тетяна Миколаївна (2-Г); 4. Рижко Вікторія Володимирівна (3-Б); 5. Драйко Оксана Петрівна (4-Г); 6. Юрій Людмила Владиславівна (4-Г); 7. Озерянська Інна Володимирівна (5-Б); | 8. Кравчук Марина Олегівна (6-А); 9. Цукрук Лілія Григорівна (6-А); 10. Романенко Олена Костянтинівна (7-В); 11. Кушта Оксана Василівна (8-А); 12. Дідусенко Олеся Володимирівна (9-В); 13. Пташка Ольга Іванівна (10-А); 14. Панкова Світлана Василівна (11-А) |
До відома батьків!
Стаття 30. Закону України “Про повну загальну середню освіту”.
Батьківське самоврядування закладу освіти.
1.У закладах освіти та їх структурних підрозділах може діяти батьківське самоврядування. Батьківське самоврядування здійснюється батьками учнів як безпосередньо, так і через органи батьківського самоврядування, з метою захисту прав та інтересів учнів, організації їх дозвілля та оздоровлення, громадського нагляду (контролю) в межах повноважень, визначених цим Законом та статутом закладу освіти.
2. Батьки мають право утворювати різні органи батьківського самоврядування (в межах класу, закладу освіти, за інтересами тощо).
3. Батьки можуть розглядати будь-які питання і приймати рішення, крім тих, що належать до компетенції інших органів управління чи органів громадського самоврядування закладу освіти.
4. Рішення органу батьківського самоврядування виконується батьками виключно на добровільних засадах.
Рішення органу батьківського самоврядування з питань організації освітнього процесу та/або діяльності закладу освіти можуть бути реалізовані виключно за рішенням керівника закладу освіти, якщо таке рішення не суперечить законодавству.
Рішення, заходи та форми батьківського самоврядування не повинні призводити до надання іншим учасникам освітнього процесу привілеїв чи обмежень за будь-якою ознакою, порушувати їх ні права та/або законні інтереси, а також не можуть бути підставою для прийняття управлінських рішень, що не відповідають законодавству.
5. Органи батьківського самоврядування мають право, але не зобов’язані оформляти свої рішення відповідними протоколами.
6. Працівники закладів освіти не мають права втручатися в діяльність батьківського самоврядування, а також збирати чи зберігати протоколи засідань органів батьківського самоврядування.