Інформаційно-бібліотечний центр

Невід’ємною частиною освітнього процесу є бібліотека навчального закладу.
Шкільна бібліотека – структурний підрозділ школи, культурний просвітницький і науково-допоміжний соціальний інститут, що забезпечує акумуляцію і загальнодоступність документально-інформаційних ресурсів, які містять і зберігають знання, накопичені в процесі розвитку людства. Сучасна шкільна бібліотека – інформаційний, автоматизований центр, який обслуговує потреби користувачів у локальному і віддаленому режимі з використанням нових інформаційних технологій.

сторінка інформаційно-бібліотечного центру ліцею

Вальчук Наталія Олександрівна

бібліотекар

ШІБЦ – це структурний підрозділ, що включає фонд книг, різноманітні інформаційні технічні засоби, має в наявності читальний зал із робочими зонами, в яких створені умови для індивідуальної роботи та розвитку навчально-пізнавальної діяльності учнів, підвищення професійного рівня вчителів.
Структура ШБІЦ включає: бібліотеку з читальним залом, комп’ютерний зал з підключенням до Інтернету; засоби мультимедіа (навушники, мікрофон) що дозволяє індивідуальне прослуховування; єдину систему каталогів; службу технічної підтримки.

Вибір підручників