Досягнення закладу

2022-2023 навчальний рік

23-25 листопада 2022 року відбулася Тринадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Чотирнадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» в онлайн режимі.

Чотирнадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» в онлайн режимі.

Конкурсна робота на XIV Міжнародну виставку «Інноватика в сучасній освіті» в тематичній номінації «ІННОВАЦІЇ В НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОМУ ВИХОВАННІ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ»

Колектив закладу виборов Золоту медаль.

Авторами проекту Інноваційна діяльність закладу у формуванні особистості громадянина-патріотає адміністрація закладу та всі учасники освітнього процесу.
Захищали проєкт: заступник директора шкли з навчально-виховної роботи Єсипова Л.Г., вчитель предмету Захист України Мигун П.П.

           У роботі представлено особливості реалізації моделі національно-патріотичного виховання, складові якої об’єднані загальною метою – формування  громадянина-патріота в КЗ  «ВЛ № 29». Авторами роботи розкрито педагогічні умови  щодо позитивної динаміки у підвищенні показників якості із формування особистості громадянина-патріота здобувачів освіти в результаті впровадження інноваційної діяльності закладу, презентовано розробку заходів та  навчальної програми національно-патріотичного напряму волонтерського гуртка «Ти не один».

Тринадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти-2022»

Колектив закладу виборов Золоту медаль.

Авторами проекту Формування ключових компетентностей учнів в процесі STEM-проєктної діяльностіє адміністрація закладу та всі учасники освітнього процесу.
Представляли проєкт – Бартюк М.П., Мазур С.Ю., Сичевська Н.С.

У проєкті презентується досвід роботи адміністрації та вчителів комунального закладу «Вінницький ліцей №29» із формування дослідницько-експериментальної компетентності здобувачів освіти в процесі вивчення природничо-математичних дисциплін, засобами інноваційних технологій,  в інноваційному освітньому середовищі закладу. Розкрито педагогічні умови та особливості реалізації моделі STEM-навчання у закладі, етапи реалізації цієї моделі, а також вплив інноваційних технологій на підвищення рівня сформованості та розвитку компетентностей учнів.


2021-2022 навчальний рік

20-22 жовтня 2021 р. відбулася ХІІІ міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» у Київському Палаці дітей та юнацтва.

Колектив закладу виборов Золоту медаль.

Авторами проекту “Реалізація компетентнісного підходу у вивченні предметів природничо-математичного циклу” є адміністрація закладу та всі учасники освітнього процесу.
Захищали проєкт – Бартюк М.П., Мазур С.Ю.