![]()
Сьогодні особливий день — день прощання зі школою, день нових надій і великих мрій.
У доросле життя вирушають наші випускники:
11-А клас та класний керівник Ніна Олександрівна ШКУРІНА;
11-Б клас та класний керівник Юлія Володимирівна ГУЦОЛЮК;
11-В клас та класний керівник Галина Іванівна КОРНІЦЬКА.
Позаду залишилися одинадцять років навчання, дружби, відкриттів, перемог і незабутніх спогадів. Здається, ще зовсім недавно вони вперше переступили шкільний поріг, а сьогодні вже впевнено крокують назустріч своєму майбутньому.
У цей день особлива подяка батькам, вчителям та класним керівникам, які були поруч, підтримували, надихали й вірили у своїх дітей протягом усього шляху.
Дорогі випускники! Нехай попереду на вас чекають щасливі дороги, великі досягнення та здійснення найзаповітніших мрій. Пам’ятайте свою школу, своїх учителів і друзів, адже саме тут починалася ваша історія.
Летіть до своїх мрій, випускники 2026 року! ![]()
![]()
У добру путь!
