“АЛЕЯ МИРУ”

З нагоди міжнародного Дня Миру учасники проєкту “Патріотизм в юннатівському колі”, вихованці гуртка “Юні садівники” Вінницької обласної станції юних натуралістів учні гуманітарно-естетичного колегіуму №29 м.Вінниці висадили алею МИРУ.

Алея стане пам’ятним місцем для школярів, адже кожне дерево Павловнії висаджене учасниками ООС та їх дітками, що навчаються у колегіумі №29.

Міжнародний день миру 2021 року можна вважати, якоюсь мірою, «ювілейним». У 1981 році Генеральна асамблея Організації Об’єднаних Націй підтримала ініціативу Міжнародної асоціації ректорів університетів та наголосила про заснування Міжнародного року миру та Міжнародного дня миру. Слова, якими Асамблея обґрунтовувала своє рішення, актуальні й сьогодні, 40 років по тому:«…Думки про війну виникають у розумах людей, і тому у свідомості людей потрібно укорінювати ідею захисту миру, що мир, заснований лише на економічних та політичних угодах урядів, не зможе завоювати одностайної, міцної та відвертої підтримки народів, тому він повинен базуватися на інтелектуальній та моральній солідарності людства». У вересні 2001 року, 20 років тому, Генеральна Асамблея ООН остаточно утвердила дату святкування Міжнародного дня миру – 21 вересня. У Резолюції було запропоновано відзначати цей урочистий день припиненням вогню, військових дій та будь-якого насильства.

Нехай прекрасні дерева павловнії, які школа виграла у конкурсі, що проводила компанія «Павловнія Энерджі Украина», радують око мешканців нашого чудового міста.