Родина ліцею № 29 знову схиляє голови у скорботі… При виконанні військового обов’язку по захисту суверенітету та територіальної цілісності України загинув випускник ліцею Романов Вадим.
Висловлюємо співчуття близьким та рідним. Вічна пам’ять Герою!
![](https://sch29.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/FB_IMG_1707287668481.jpg)
Родина ліцею № 29 знову схиляє голови у скорботі… При виконанні військового обов’язку по захисту суверенітету та територіальної цілісності України загинув випускник ліцею Романов Вадим.
Висловлюємо співчуття близьким та рідним. Вічна пам’ять Герою!