День пам’яті Героїв Крут!

29 січня в Україні ― День пам’яті Героїв Крут!

Сила молодих, які зупинили російсько-більшовицьку армію під Крутами 106 років тому, нагадує нам про тяглість нашої боротьби за Україну.

З українського боку в бою під Крутами брали участь приблизно 600 бійців: 250-400 старшин та курсантів Першої української військової школи ім. Богдана Хмельницького; 114-130 добровольців 1–ї сотні Куреня студентів Січових Стрільців (студенти університету св.Володимира, учні гідротехнічної школи, учні лікарської школи тощо); 60 вояків Куреня смерті; 80 бійців чернігівського вільного козацтва; кавалерійський загін. Їм протистояли до семи тисяч більшовиків.

Вшановуємо пам’ять Героїв Крут, які волею і вогнем здобули Українській державі дорогоцінний час ― це була битва за майбутнє, і вона триває прямо зараз! Сміливість та жертовність учасників бою зробила їх прикладом для майбутніх поколінь захисників.

Битва ― проти нового виводку людожерів з москви, і у нас немає іншого виходу, крім як знищити їх якомога більше.

Усе ― заради прийдешніх поколінь, які шануватимуть наших Воїнів так, як ми шануємо Героїв Крут і всіх борців за свободу нації, чия жертовна любов до України дозволяє нашим містам спостерігати вранішнє сонце над нашою святою землею!

Полум’я Крут не згасло ― воно палає нині на лінії бойового зіткнення!

Вічна слава Героям Крут!

Слава Україні!