На жаль, сьогодні наша ліцейна родина знову схилила свої голови у глибокій скорботі… При виконанні бойового завдання загинув випускник КЗ «ВЛ № 29» Паламарчук Дмитро. Болить душа за мужніх Героїв, які віддають найцінніше – своє життя – для того, щоб ми з вами могли жити.Колектив ліцею висловлює щирі співчуття рідним та близьким Дмитра. 31.01.2024 року, о 10.50 год. для прощання з Паламарчуком Дмитром біля ліцею № 29 створюємо живий коридор.
Вічна пам’ять Герою!
![](https://sch29.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2024/01/FB_IMG_1706640691236.jpg)